Braçe u kërkon llogari të vetëve: A ka njeri nga qeveria ime të më thotë përse duhet të shkurtohet kjo rrugë?

Braçe u kërkon llogari të vetëve: A ka njeri nga qeveria ime të më thotë përse duhet të shkurtohet kjo rrugë?

Deputeti socialist, Erjon Braçe ka kërkuar llogari nga qeveria, përse ka vendosur të shkurtojë në Kashar, aksin rrugor Thumanë-Rrogozhinë.


Loading...

Postimi i plotë:

A ka njeri nga qeveria ime te me thote;

PERSE AKSI THUMANE-RROGOZHINE DUHET TE SHKURTOHET NE KASHAR?

Nese ndodh kjo,
atehere per te shkuar deri ne Rrogozhine duhet te ndalesh ne Kashar, te marresh autostraden e shkaterruar ne drejtim te Durresit, te hipesh ne mbikalim per te kaluar ne unazen qe po shkaterrohet deri ne Plepa, pastaj te marresh rrugen qe po i del asfalti e tashme te rrezikshme per shkak te stacioneve te furnizimit me karburat nga Plepat per ne Rrogozhine!

Vlen?
Per mua jo nese nuk arrin ne Rrogozhine sic ka qene idea dhe projekti fillestar prej vitit 2004!

Loading...

Loading...