Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Aksidenti në rrugën Transballkanike, humb jetën drejtuesi i biçikletës. Shoferi largohet nga vendngjarja (Foto)

  Një person ka humbur jetën ditën e sotme si pasojë e një aksidenti të ndodhur.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8738 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 8738 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesoret
 • Shahen dhe rrihen, por vjedhin bashkë. Bregdeti i Lezhës, pemë fisnore e të arrestuarve

  Lezha është një nga qarqet më problematikë sa i takon kriminalitetit dhe korrupsionit. Nën hiqmin.

  Harrojeni pranverën përqëndrohuni këtu! E dini se çfarë rreziku po na afrohet këto ditë?
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Harrojeni pranverën përqëndrohuni këtu! E dini se çfarë rreziku po na afrohet këto ditë?

  I gjithë vendi ka nisur të përfshihet nga reshje të dendura shiu, të cilat priten.

  Situata kaotike në Durrës, i sëmuri mbetet në ujë, niset në urgjencë me zjarrëfikëse (Video)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Situata kaotike në Durrës, i sëmuri mbetet në ujë, niset në urgjencë me zjarrëfikëse (Video)

  Gjatë ditës së hënë pothuajse i gjithë qarku i Durrësit është përmbytur si pasojë e.

  Publikohet skema e trafikimit të 1 mijë shqiptarëve drejt Anglisë dhe SHBA-së
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Publikohet skema e trafikimit të 1 mijë shqiptarëve drejt Anglisë dhe SHBA-së

  Policia e Shtetit ka publikuar sot skemën e plotë të trafikimit të 1 mijë shqiptarëve.

  Gazetari i revoltuar: E kemi hak çdo gjë që na bëjnë qeveritë!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Gazetari i revoltuar: E kemi hak çdo gjë që na bëjnë qeveritë!

  Pas arrestimit të kryebashkiakut të Lezhës Fran Frrokaj dhe një sërë zyrtarësh për abuzimet me.

  Fushë-Arrëz, banorët 'në qiell të hapur'. Masivi i dheut u shemb të gjitha shtëpitë (Video)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Fushë-Arrëz, banorët ‘në qiell të hapur’. Masivi i dheut u shemb të gjitha shtëpitë (Video)

  12 familje familje në fshatin Dardhë të Fushë Arrëzit nuk arrijnë të futen dot në.

  Foto+ Video/ Mësuesit rrezikojnë të mbyten në Elbasan, i shpëton traktori
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Foto+ Video/ Mësuesit rrezikojnë të mbyten në Elbasan, i shpëton traktori

  Deputeti demokrat Endri Hasa ka publikuar një video ku duket një traktor që tërheqë një.

  Sërish rokadë në policinë e shtetit, ja ndryshimet e fundit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Sërish rokadë në policinë e shtetit, ja ndryshimet e fundit

  Në Policinë e Shtetit, janë bërë ndryshime të tjera në kupolën drejtuese. Mësohet se sot.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8738 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 8738 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesoret
 • ‘Pastori’ i Metës dhe Hajria e Idrizit super-vjedhje në Berat. Zbulohet zhvatja e tyre. A e kanë rradhën pas Frrokajt?

  Një kombinim perfekt korrupsioni dhe vjedhje në Bashkinë e Beratit. Pas koalicionit mes PS dhe.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Habit demokrati: Shkodra u përmbyt me urdhër të “Naltgjatësë”

  Rreshjet e dendura të shiut kanë rënduar edhe më tej qarkun e Shkodrës. Sipërfaqe të.

  Video/ Nxënësit në Durrës përmbyten në shkollë, evakuohen nga zjarrëfikës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Video/ Nxënësit në Durrës përmbyten në shkollë, evakuohen nga zjarrëfikësit

  Moti i keq ka shkaktuar një sërë problemesh në qytetin e Durrësit. Reshjet e dendura.

  Babai i kryeprokurores Arta Marku punonjës në bashkinë Lezhë? Zbardhet e vërteta
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8738 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 8738 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesoret
 • Babai i kryeprokurores Arta Marku punonjës në bashkinë Lezhë? Zbardhet e vërteta

  Menjëherë pas arrestimit të kryebashkiakut të Lezhës Fran Frrokaj nën akuzën e  “grabitjes së pronave”.

  Skandali/ Horror në Maternitetin e Shkodrës. Shikoni si i pret foshnjet Ogerta e Shëndetësisë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8738 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 8738 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesoret
 • Skandali/ Horror në Maternitetin e Shkodrës. Shikoni si i pret foshnjet Ogerta e Shëndetësisë

  Mes lagështires , pisllëkut dhe të ftohtit , këto janë ambientet që marrin frymë për.

  Atentat ndaj dy vëllezërve në Bulqizë, qëllohet me armë në drejtim të tyre
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Atentat/ Breshëri plumbash ndaj dy vëllezërve në Bulqizë

  Një atentat më armë ka ndodhur sot në Bulqizë, ku persona ende të pa identifikuar.

  Moti dhe të papriturat e tij! Ja se çfarë pritet për orët në vijim
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Moti dhe të papriturat e tij! Ja se çfarë pritet për orët në vijim

  Gjatë gjithë ditës, moti dominohet nga vranësira dhe shira të dobët dhe mesatarë por shira.

  Adriatik Llallën e kap paniku, arratiset nga Shqipëria pas hapjes së hetimit për pastrim parash
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Adriatik Llallën e kap paniku, arratiset nga Shqipëria pas hapjes së hetimit për pastrim parash

  Adriatik Llalla është “arratisur” nga Shqipëria sapo ka mësuar rreth nisjes zyrtare të hetimeve ndaj.

  Zbardhet vendimi/ Çfarë mund dhe s’mund të bëjë kryebashkiaku Fran Frrokaj në “arrest shtëpie”
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Vodhi gjysmën e Lezhës, Fran Frrokun lirohet nga burgu

  Kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj do te lere qeline e burgut. Gjykata e Lezhes ka.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8738 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 8738 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesoret
 • Edhe kukulla e Ilir Metës do llokëm mishi, rrjep qytetarët me mashtrime përmes Digicom-it

  Një nga kompanitë e reja të internetit në Shqipëri është Digicom. Fillimisht kjo kompani premton.

  Sherr me armë në Itali, shqiptarin e qëllojnë me plumb në kokë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 12957 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 12957 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Sherr me armë në Itali, shqiptarin e qëllojnë me plumb në kokë

  Një shqiptar ka përfunduar në spital pasi është plagosur me plumb në kokë në Itali..