Re të zeza mbi qeverinë, bota shpall Edi Ramën lider global të korrupsionit, tejkalon edhe Berishën
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 16 [name] => Plugu [slug] => plugu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 16 [taxonomy] => category [description] => Plugu [parent] => 0 [count] => 488 [filter] => raw [cat_ID] => 16 [category_count] => 488 [category_description] => Plugu [cat_name] => Plugu [category_nicename] => plugu [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Plugu
 • Re të zeza mbi qeverinë

  Dy goditjet e OKB brenda javës që shembën kështjellën e propagandës qeveritare, korrupsioni është shtrirë.

  Mesazh i gabuar, jo darkë e gabuar!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Mesazh i gabuar, jo darkë e gabuar!

  Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës dhe një sërë zyrtarëve të tjerë, po përdoret.

  Asgjë e re nga Gjiri i Lalzit!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Asgjë e re nga Gjiri i Lalzit!

  Sot, si ditë pushimi dhe me një kohë të bukur, prisja të qetësohesha e të.

  Përse duket “shqetësuese”, zhurma e prangave?
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Përse duket “shqetësuese”, zhurma e prangave?

  Ka një vëmendje të shtuar ndaj reagimeve politike rreth arrestimeve të fundit në grup në.

  “Në mëshirë” të Edi Ramës!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • SHËNIM: 7 arsyet pse Lul Basha po e ‘vdes’ PD-në qëllimisht

  Asnjëherë më përpara, Partia Demokratike nuk e ka parë veten më bosh, vetëm dhe më.

  Benet Beci, kryeministri hije i qeverisë Rama
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 16 [name] => Plugu [slug] => plugu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 16 [taxonomy] => category [description] => Plugu [parent] => 0 [count] => 488 [filter] => raw [cat_ID] => 16 [category_count] => 488 [category_description] => Plugu [cat_name] => Plugu [category_nicename] => plugu [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Plugu
 • Benet Beci, kryeministri hije i qeverisë Rama

  Ishte surprizues fakti që edhe me fillimin e këtij viti, Fondi Shqiptar i Zhvillimit nuk.

  “Në mëshirë” të Edi Ramës!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • “Në mëshirë” të Edi Ramës!

  Gazetari dhe analisti Mero Baze ka komentuar “mbrotjen” që Lulzim Basha po bën pas skandalit.

  Për trekëndëshin e supozuar Uashington – Tiranë – Moskë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Për trekëndëshin e supozuar Uashington- Tiranë- Moskë

  Nga Lorenc Vangjeli Ka një debat që e majta synon ta mbajë të hapur kurse.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Likujdimi i bandës dhe Basha që digjet për Berishën

  E kuptoni se me çfarë individësh kemi të bëjmë? Me njerëz që po kërkojnë që.

  Bregu i kërkon Ballkanit atë që ‘nuk i dha’ as Basha dhe as Rama: Më votoni
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 1277 [name] => Featured [slug] => featured [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1277 [taxonomy] => category [description] => Featured [parent] => 0 [count] => 3623 [filter] => raw [cat_ID] => 1277 [category_count] => 3623 [category_description] => Featured [cat_name] => Featured [category_nicename] => featured [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8738 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 8738 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Featured
 • Kryesoret
 • Bregu i kërkon Ballkanit atë që ‘nuk i dha’ as Basha dhe as Rama: Më votoni

  Ndryshe nga Astrit Patozi, Jozefina Topalli, Genc Ruli apo Ridvan Bode, ish-ministrja e Berishës, Majlinda.

  Pse e mbylli Juncker portën për Edi Ramën!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 17033 [name] => Lajmi i Ditës [slug] => lajmi-i-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17033 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 92 [filter] => raw [cat_ID] => 17033 [category_count] => 92 [category_description] => [cat_name] => Lajmi i Ditës [category_nicename] => lajmi-i-dites [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 17 [name] => Opinion [slug] => opinion [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17 [taxonomy] => category [description] => Opinion [parent] => 0 [count] => 1527 [filter] => raw [cat_ID] => 17 [category_count] => 1527 [category_description] => Opinion [cat_name] => Opinion [category_nicename] => opinion [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Lajmi i Ditës
 • Opinion
 • Pse e mbylli Juncker portën për Edi Ramën!

  Propaganda zyrtare ka 24 orë që po komenton mesazhin e kreut të Komisionit Europian, Jean.

  Pse bllokimi i negociatave Rama-Tsipras nga Meta favorizon Greqinë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Pse bllokimi i negociatave Rama-Tsipras nga Meta favorizon Greqinë

  Bllokimi i ashpër nga Presidenti Ilir Meta, i negociatave mes Tiranës dhe Athinës për çështjen.

  Një përpjekje për të shantazhuar Perëndimin
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Një përpjekje për të shantazhuar Perëndimin

  Muhabetet për ndarjen e Kosovës, propozimi i Edi Ramës për «president të përbashkët» të Shqipërisë.

  Të “larguarit” e dhjerë… por milioner?!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Të “larguarit” e dhjerë… por milioner?!

  Shqiptarët halle shumë, tregohen moskokëçarës sepse janë në “maratonë” të përditshme për të fituar bukën.

  A do kapet demi prej brirësh?
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • A do kapet demi prej brirësh?

  Është e pazakontë, por, thuajse me të gjitha ngjarjet e mëdha korruptive janë të lidhur.

  Shqipnia, qeveria dhe rriqnat 
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Shqipnia, qeveria dhe rriqnat 

  E njimend der kur? Sigurisht deri në amshim, sepse kjo klasë politike (e gjitha: me.

  Dilema e madhe e Dash Xhikës, do të kalbet burg apo do fundosë Monikën duke u bërë bashkëpunëtor i drejtësisë   
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Dilema e madhe e Dashamir Xhikës!

  Prokuroria thellon hetimet, gjurmët e 5 miliardë lekëve të vjedhura të çojnë tek Meta dhe.

  Korrupsioni i lartë në panik/ Spartak Ngjela: Koncepti amerikan i garancisë në teknikën legjislative, po triumfon!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Koncepti amerikan i garancisë në teknikën legjislative, po triumfon

  Për këtë arsye tani gjithçka është e sigurt që do të miratohet, sepse në funksion.

  Boshllëku i timorierit në mandatin e pa nisur
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 17033 [name] => Lajmi i Ditës [slug] => lajmi-i-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17033 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 92 [filter] => raw [cat_ID] => 17033 [category_count] => 92 [category_description] => [cat_name] => Lajmi i Ditës [category_nicename] => lajmi-i-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Lajmi i Ditës
 • Boshllëku i timorierit në mandatin e pa nisur

  Ka mbushur plot 5 muaj përpjekja e dytë e Edi Ramës për të qeverisur Shqipërinë,.

  Marrëveshja e “Detit” me Greqinë, si Ali Hoxha me Hoxhë Alinë, marrëveshje për të mos lëvizur nga piketat e paktit të 2009
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13003 [name] => Editorial [slug] => editorial [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13003 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 114 [filter] => raw [cat_ID] => 13003 [category_count] => 114 [category_description] => [cat_name] => Editorial [category_nicename] => editorial [category_parent] => 0 ) )
 • Editorial
 • Marrëveshja e “Detit” ose Ali Hoxha e Hoxhë Alia

  Marrëveshja për kufirin detar mes Shqipërisë dhe Greqisë me sa duket është konturuar tashmë, përderisa.