Formacionet zyrtare/ Manchester United-Sevilla

Formacionet zyrtare/ Manchester United-Sevilla

Mançester Junajtid e Sevija luajnë në “Old Traford”, sfidën e kthimit të vlefshme për fazën e 1/8-ave në Champions League.


Loading...

Takimi i parë ka përfunduar në shifrat e bardha, 0-0, dhe gjithçka do të vendoset në Angli. Për skuadrën e Murinjos, një gol i pësuar do të kushtonte shumë, ndërsa miqtë nga Spanja, do të kënaqeshin edhe me një barazim me gola

formca

Loading...

Loading...

more recommended stories