Rama i “qepet” Bashës: “Ç’sëkëlldi kur të dëgjon një parti e tërë. Pusho, se na bërë gazin e botës!”

Rama i “qepet” Bashës: “Ç’sekëlldi kur të dëgjon një parti e tërë. Pusho, se na bërë gazin e botës!”

 


Loading...

Kryeministri Edi Rama nuk i “ndahet” Bashës, derisa ky i fundit të deklarojë në Prokurori, financimet për lobimin e PD. Në një video të postuar në Facebook, Rama ironizon kreun e opozitës, në intervistën e dhënë për gazetarin Blendi Fevziu.

Sipas Ramës, eshte sekelldi e madhe kur mendon qe nje parti e tere rri e degjon e nuk bezan.

Postimi i plotë i Edi Ramës:

E ç’sëkëlldi kur mendon që një parti e tërë🤡👺🤠👻👾… rri dëgjon e nuk bëzan🤐… dhe që ka plot njerëz që ende dëgjojnë🤫…e madje akoma besojnë “deklarimet me përgjegjësi”😱të kujt haberin s’e ka për përgjegjësinë që ka🙈

 

 

ERTV Live😊: Ai momenti kur pasi të kanë bërë udhëheqës me zor dhe s’di çfarë përgjegjësie të kanë dhënë në dorë😱thua: “Deklaroj me përgjegjësi se…”🤥E ç’sëkëlldi kur mendon që një parti e tërë🤡👺🤠👻👾… rri dëgjon e nuk bëzan🤐… dhe që ka plot njerëz që ende dëgjojnë🤫…e madje akoma besojnë “deklarimet me përgjegjësi”😱të kujt haberin s’e ka për përgjegjësinë që ka🙈

Publié par Edi Rama sur lundi 12 mars 2018

Loading...

Loading...